Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд заарештував підозрюваних у вбивстві таращанського прокурора

0 14
Таращанський районний суд Київської області обрав запобіжним заходом для двох підозрюваних у вбивстві прокурора Таращанського району Сергія Мрука утримання під вартою терміном на 2 місяці.

Про це повідомив начальник прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко. За його словами, суд заарештував помічника прокурора Таращанського району і його родича.

Їм висунуто обвинувачення за статтею 348 Кримінального кодексу (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).

Також суд продовжив на 10 діб затримання третього підозрюваного – мешканця Таращі.

Як повідомлялося, слідчі прокуратури розглядають у якості головної версії вбивства Мрука замовлене вбивство.

Нагадаємо, 27 вересня близько 20:00 у службовому кабінеті прокуратури Таращанського району Київської області невідомий поранив з вогнепальної зброї прокурора району Сергія Мрука. Він помер по дорозі в лікарню. Співробітники міліції затримали трьох підозрюваних в організації та виконанні даного вбивства. Встановлено, що замовником вбивства виступив помічник убитого, а виконавцем злочину – його брат з Житомира.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар