Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав законним порушення справи проти Мельниченка

0 17

Печерський районний суд Києва визнав законними постанову Генеральної прокуратури України про порушення кримінальних справ проти колишнього майора управління Держохорони Миколи Мельниченка.

Відповідне рішення суду оголосила суддя Печерського райсуду Вікторія Гаркава.

Адвокат зазначив у коментарі журналістам, що має намір оскаржити це рішення в апеляційному суді. Микола Неділько також назвав парадоксальним той факт, що стосовно другого Президента Леоніда Кучми суд визнав незаконним порушення кримінальної справи за тією ж статтею Кримінального кодексу, яка інкримінується його підзахисному, а щодо Миколи Мельниченка визнає порушення справи законним.

Захист Мельниченка у вересні оскаржив у Печерському райсуді постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти колишнього майора.

23 червня Печерський райсуд Києва оголосив своє рішення, яким визнав незаконною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи проти Мельниченка і скасував її. Таким чином, суд визнав незаконним закриття кримінальної справи проти Мельниченка за частиною 2 статті 328 (розголошення державної таємниці), частиною 1 статті 358 (підробка документів), частиною 3 статті 365 (перевищення влади або службових повноважень) Кримінального кодексу.

29 липня Апеляційний суд Києва визнав законним це рішення Печерського райсуду.

Теги: Микола Мельниченко, ГПУ

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар