Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав законною встановлену плату за закордонний паспорт

0 18

Вищий адміністративний суд України визнав законними платежі при оформленні закордонного паспорта.

Як повідомляє Державна міграційна служба, відповідне рішення суд ухвалив 17 вересня, повністю задовольнивши касаційну скаргу Міграційної служби у Запорізькій області.

Відтак ВАСУ скасував постанову Дніпропетровського апеляційного адмінсуду від 19 лютого 2013 року у справі за позовом мешканця Запорізької області Ж. (Руслана Жирова – ред.) з питань оплати послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон та залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким заявнику було відмовлено у задоволенні позову.

“Основною вимогою позивача було оформлення паспорта для виїзду за кордон зі сплатою лише 170 грн. (державне мито), тоді як постановами Кабінету міністрів передбачено сплату, окрім державного мита, вартості адміністративної послуги та вартості бланку паспорта”, – сказано у повідомленні.

“Суд підтримав позицію Державної міграційної служби України та поставив логічну крапку у суперечках з приводу обов’язкових платежів при оформленні закордонних паспортів”, – повідомляє прес-служба Державної міграційної служби.

За даними Відділу централізованого оформлення паспортів, оформлення закордонного паспорта у термін до 30 календарних діб коштує загалом 377 грн. 15 коп. (держмито 170 грн , послуги ДМС – 87 грн. 15 коп., послуги з реалізації бланку – 120 грн.), а у термін 10 робочих діб – 634 грн. 30 коп. (мито 340 грн , послуги ДМС – 174 грн. 30 коп., бланк – 120 грн.).

Теги:

паспорт, Державна міграційна служба України, ВАСУ

Залиште коментар