Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав законність дій ГПУ щодо ФПУ

22

Окружний адміністративний суд Києва визнав безпідставними позовні вимоги Федерації профспілок щодо оскарження дій та припису Генпрокуратури.

“Окружним адміністративним судом міста Києва 7 жовтня 2011 року визнано безпідставними позовні вимоги ФПУ щодо оскарження дій та припису Генпрокуратури”, – йдеться в повідомленні відділу зв’язків із засобами масової інформації ГПУ.>

Припис внесено заступником генпрокурора з метою недопущення порушень закону при розгляді Федерацією професійних спілок питання щодо доцільності подальшого використання окремих санаторно-курортних комплексів та іншого нерухомого майна, нагадали в ГПУ.

“Відчуження вищевказаного майна могло призвести до порушення прав членів професійних спілок учасників Федерації, зокрема на оздоровлення, у тому числі за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності”, – зазначили у відомстві.

Суд погодився із законністю дій ГПУ та її посадових осіб.

Як відомо, ФПУ подала позов про спростування “недостовірних даних”, наведених генпрокурором Віктором Пшонкою, про спроби незаконного відчуження землі.

У відповідь на це Пшонка порадив голові ФПУ виваженіше підходити висловлювань на адресу Генпрокуратури.

Теги:

ГПУ, ФПУ, судовий позов

Джерело:

ГПУ

Комментарии