Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав законність дій ГПУ щодо ФПУ

0 31

Окружний адміністративний суд Києва визнав безпідставними позовні вимоги Федерації профспілок щодо оскарження дій та припису Генпрокуратури.

“Окружним адміністративним судом міста Києва 7 жовтня 2011 року визнано безпідставними позовні вимоги ФПУ щодо оскарження дій та припису Генпрокуратури”, – йдеться в повідомленні відділу зв’язків із засобами масової інформації ГПУ.>

Припис внесено заступником генпрокурора з метою недопущення порушень закону при розгляді Федерацією професійних спілок питання щодо доцільності подальшого використання окремих санаторно-курортних комплексів та іншого нерухомого майна, нагадали в ГПУ.

“Відчуження вищевказаного майна могло призвести до порушення прав членів професійних спілок учасників Федерації, зокрема на оздоровлення, у тому числі за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності”, – зазначили у відомстві.

Суд погодився із законністю дій ГПУ та її посадових осіб.

Як відомо, ФПУ подала позов про спростування “недостовірних даних”, наведених генпрокурором Віктором Пшонкою, про спроби незаконного відчуження землі.

У відповідь на це Пшонка порадив голові ФПУ виваженіше підходити висловлювань на адресу Генпрокуратури.

Теги:

ГПУ, ФПУ, судовий позов

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар