Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав право власності “Київміськбуд” на пакети акцій 34 компаній

25

Київський апеляційний господарський суд визнав право власності холдингової компанії “Київміськбуд” на пакети акцій 34 компаній, що входять до складу холдингу. Про це сказано в повідомленні КМДА. “24 березня Київський апеляційний господарський суд визнав право власності АТ ХК “Київміськбуд” на пакети акції 34 господарських товариств, які входять до складу холдингової компанії”, – сказано в ньому.

Згідно з повідомленням, договори, за якими сталася спроба відчуження акцій, що належать “Київміськбуду” в статутних фондах компаній, було визнано неспроможними. Київміськадміністрація зазначає, що спробу вивести акції цих підприємств було здійснено попереднім менеджментом холдингової компанії у вересні 2010 року.

Суд підтвердив право власності ХК “Київміськбуд” на пакети 30-55% акцій у таких підприємствах: ДСК № 4, ДСК № 3, “Будмеханізація”, трест “Київспецбуд”, “Київоздоббуд”, АТП-5, “ЕМЗ” Металіст “, “Асфальтобетонний завод”, “Кіевподрядкомплект”, “ПТІ” Київоргбуд “, трест” Міськбуд-4 “, трест” Київміськбуд-6 “, трест” Київміськбуд-3 “, завод ЗБВ № 1, ДОК № 7, трест “Київпідземшляхбуд-2″, Завод опоряджувальних матеріалів,” Міськбудтранс “, ДОК № 3,”Промінь”, завод ДСП, “Київелектромонтаж”, “Спеціалізоване будівельно-монтажне управління”, “Тайга”, АТП-1, АТП-7, “Жуляни”,”Будтранс”, Експериментально-механічний завод, АТП-2,” Київбуддеталькомплект “, ДСК “Відрадний”, “Інвестиційні технології”(усі ВАТ).

До ХК “Київміськбуд” входять близько 97 компаній, що працюють на будівельному ринку й ринку будівельних матеріалів, серед яких 6 дочірніх підприємств, 40 відкритих акціонерних товариств та 51 асоційована компанія.

Теги:

КМДА, «Київміськбуд»
Комментарии