Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав право власності “Київміськбуд” на пакети акцій 34 компаній

0 27

Київський апеляційний господарський суд визнав право власності холдингової компанії “Київміськбуд” на пакети акцій 34 компаній, що входять до складу холдингу. Про це сказано в повідомленні КМДА. “24 березня Київський апеляційний господарський суд визнав право власності АТ ХК “Київміськбуд” на пакети акції 34 господарських товариств, які входять до складу холдингової компанії”, – сказано в ньому.

Згідно з повідомленням, договори, за якими сталася спроба відчуження акцій, що належать “Київміськбуду” в статутних фондах компаній, було визнано неспроможними. Київміськадміністрація зазначає, що спробу вивести акції цих підприємств було здійснено попереднім менеджментом холдингової компанії у вересні 2010 року.

Суд підтвердив право власності ХК “Київміськбуд” на пакети 30-55% акцій у таких підприємствах: ДСК № 4, ДСК № 3, “Будмеханізація”, трест “Київспецбуд”, “Київоздоббуд”, АТП-5, “ЕМЗ” Металіст “, “Асфальтобетонний завод”, “Кіевподрядкомплект”, “ПТІ” Київоргбуд “, трест” Міськбуд-4 “, трест” Київміськбуд-6 “, трест” Київміськбуд-3 “, завод ЗБВ № 1, ДОК № 7, трест “Київпідземшляхбуд-2″, Завод опоряджувальних матеріалів,” Міськбудтранс “, ДОК № 3,”Промінь”, завод ДСП, “Київелектромонтаж”, “Спеціалізоване будівельно-монтажне управління”, “Тайга”, АТП-1, АТП-7, “Жуляни”,”Будтранс”, Експериментально-механічний завод, АТП-2,” Київбуддеталькомплект “, ДСК “Відрадний”, “Інвестиційні технології”(усі ВАТ).

До ХК “Київміськбуд” входять близько 97 компаній, що працюють на будівельному ринку й ринку будівельних матеріалів, серед яких 6 дочірніх підприємств, 40 відкритих акціонерних товариств та 51 асоційована компанія.

Теги:

КМДА, «Київміськбуд»

Залиште коментар