Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав Портнова легітимним замглавою ФДМУ

16
Окружний адміністративний суд Києва відмовився припинити розпорядження Кабінету Міністрів про призначення Андрія Портнова на посаду першого заступника голови Фонду державного майна. Про це повідомив представник Кабміну в суді Володимир Піліпенко.

“Суд відмовився припиняти розпорядження Кабміну, яким Портнов був призначений першим заступником голови Фонду держмайна”, – сказав Володимир Піліпенко. За його словами, таку ухвалу суд виніс в понеділок.

Володимир Піліпенко повідомив, що суд розглядав клопотання керівництва ФДМ на чолі з Валентиною Семенюк-Самсоненко про законність даного розпорядження.

За словами представника Кабміну в суді, керівництво ФДМ на чолі з Семенюк-Самсоненко просило суд припинити дію ухвали до розгляду їх позову про визнання недійсним даного розпорядження по суті.

6 лютого Кабмін відчужив Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМ і призначив першим заступником голови ФДМ Портнова, а також замінив ще ряд зампредів ФДМ. 7 лютого Президент Віктор Ющенко припинив призначення Андрія Портнова на посаду першого зампреда ФДМ. 25 квітня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко представила колективу ФДМ Андрія Портнова як виконуючого обов’язки голови фонду.

Джерело:

Утро.ua

Комментарии