Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав Портнова легітимним замглавою ФДМУ

0 16
Окружний адміністративний суд Києва відмовився припинити розпорядження Кабінету Міністрів про призначення Андрія Портнова на посаду першого заступника голови Фонду державного майна. Про це повідомив представник Кабміну в суді Володимир Піліпенко.

“Суд відмовився припиняти розпорядження Кабміну, яким Портнов був призначений першим заступником голови Фонду держмайна”, – сказав Володимир Піліпенко. За його словами, таку ухвалу суд виніс в понеділок.

Володимир Піліпенко повідомив, що суд розглядав клопотання керівництва ФДМ на чолі з Валентиною Семенюк-Самсоненко про законність даного розпорядження.

За словами представника Кабміну в суді, керівництво ФДМ на чолі з Семенюк-Самсоненко просило суд припинити дію ухвали до розгляду їх позову про визнання недійсним даного розпорядження по суті.

6 лютого Кабмін відчужив Семенюк-Самсоненко з посади голови ФДМ і призначив першим заступником голови ФДМ Портнова, а також замінив ще ряд зампредів ФДМ. 7 лютого Президент Віктор Ющенко припинив призначення Андрія Портнова на посаду першого зампреда ФДМ. 25 квітня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко представила колективу ФДМ Андрія Портнова як виконуючого обов’язки голови фонду.

Джерело:

Утро.ua

Залиште коментар