Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав невинним мільйонера Файнгольда

0 20

У Центральному суді Сімферополя оголосили вирок відомому кримському бізнесменові, екс-депутату Сімферопольської міської ради Йосипу Файнгольду, якого разом ще з сімома людьми звинувачували у шахрайстві. Про це повідомила адвокат Файнгольда Ірина Неналтовська.

За її словами, п’ять людей виправдали, трьох визнали винними і засудили до різних штрафів. Файнгольда визнали винним у перевищенні службових повноважень щодо одного епізоду в Євпаторії, але після закінчення термінів давності припинили провадження у справі. За іншими епізодами Файнгольда виправдали. Таким чином, за рішенням суду Йосип Файнгольд визнаний невинним.

Як повідомлялося, Файнгольд звинувачувався в привласненні шахрайським шляхом при пособництві ще семи осіб коштів 44 підприємців з Боярки, Сімферополя і Євпаторії на загальну суму один мільйон 915 тисяч гривень.

Потім у кримінальній справі проти Файнгольда з’явився новий епізод – шахрайство, яке мало місце три роки тому.

Стосовно Файнгольда були порушені дев’ять кримінальних справ, два з яких були закриті. Бізнесмена затримували, але щоразу відпускали. З 20 грудня 2011 року бізнесмен перебуває на волі. Суд відмовився продовжувати термін утримання Файнгольда під вартою, обравши запобіжний захід – підписку про невиїзд.

У квітні 2012 року Файнгольду зачитали обвинувальний висновок

Залиште коментар