Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав, що Хару незаконно вибрали головою ФПУ

0 18

Окружний адміністративний суд Києва 1 жовтня відмінив наказ і правовий висновок Міністерства юстиції щодо легітимності обрання головою Федерації профспілок Василя Хари. Про це мовиться в повідомленні ФПУ.

Причиною такого вирішення суду, згідно повідомлення, стало неналежне оформлення правового висновку Мінюсту.

ФПУ при цьому вважає, що суд повинен був зобов’язати Мінюст допрацювати документ замість того, щоб повністю його відміняти.

На думку Хари, причиною такого вирішення суду стала відмова ФПУ дати згоду на підвищення ціни на газ для населення і протест організації проти приватизації 14 енергопоставляючих компаній.

«Активна і принципова позиція ФПУ і її членських організацій по дотриманню соціальних стандартів і трудових прав людини праці, викликає лютий опір з боку влади і створених нею «жовтих» профспілок», – підкреслив він.

Федерація вважає, що суд фактично визнав виборні органи ФПУ нелегітимними, чим поставив під сумнів повноваження більшості розділів членських організацій ФПУ, зокрема повноваження голови цієї організації.

Нагадаємо, в серпні ФПУ, розглянувши уявлення Національної комісії регулювання електроенергетики про підвищення цін на газ для населення з 1 вересня, відмовила їй в узгодженні збільшення тарифів, визнавши їх економічно недоцільними.

У листопаді 2008 року ФПУ вибрала головою депутата Верховної Ради від фракції Партії регіонів, голови Донецької обласної ради профспілок Хару.

Джерело:

proUA

Залиште коментар