Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд визнав, що Кернес не наркоман

0 42

Дзержинський суд Харкова закрив виробництво у справі про адміністративне порушення відносно секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса щодо вживання наркотиків.

Суддя Дзержинського району Сергій Лазюк вирішив, що Кернес не вживав наркотики і не повинен платити штраф.

Нагадаємо, про те, що і мер Харкова Михайло Добкін і секретар міськради можуть бути оштрафовані «за вживання наркотиків» заявив міністр МВС Юрій Луценко під час візиту в першу столицю в серпні. Через 2 тижні обласне управління МВС повідомило, що складено і передано до суду адміністративні протоколи на керівництво Харківської міської ради за статтею «незаконне виготовлення, придбання, зберігання, перевезення і пересилка наркотичних засобів або психотропних речовин в незначних кількостях, без мети збуту».

Сьогодні суд розглядав протоколи. На засідання прийшов Геннадій Кернес, його представляла юрист Марина Стоматіна. Майор міліції В’ячеслав Глущенко, який склав протокол, на розгляд справи не з’явився.

Стоматіна сказала, що протокол складений з порушеннями, матеріали справи не містять доказів вживання. Протокол, за її словами, заснований на свідоцтвах Олега Медведєва і Ігоря Гаврилова, що Кернес в 2003 році вживав кокаїн. У 2003 році в апартаментах готелю «Національ» купив невелику кількість кокаїну без мети розповсюдження з метою вживання, – сказано в протоколі. Але, як стверджує Стоматіна, до адміністративного протоколу не прикладені протоколи виїмки наркотиків, а отже немає доказів, що це був саме кокаїн. Тим більше, підкреслює юрист, згідно із законом, якщо йдеться про кокаїн – це вже стаття Кримінального кодексу.

Сам протокол, за словами захисника, оформлений з порушеннями. Міліція зобов’язана була зачитати протокол Кернеру при понятих. Але 1 вересня, коли папір був складений, Кернес не зустрічався з майором. Останній аргумент Стоматіної: Медведєв відчуває до секретаря міськради особисту неприязнь і проходить у справі про замах на Кернеса і Михайла Добкіна.

«Ні я, ні Михайло Добкін ніколи в житті не вживали наркотики», – сказав Кернес.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар