Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд вирішив звільнити під заставу 3 чиновників “Дніпрогазу”, який підозрюють у недбалості, що спричинила вибух газу в будинку в Дніпропетровську

0 38

Жовтневий суд Дніпропетровська 14 листопада вирішив звільнити під заставу 8,4 млн. гривень 3 арештованих посадових осіб компанії “Дніпрогаз”, які підозрюються в службовій недбалості, що спричинила вибух газу в житловому будинку в Дніпропетровську в жовтні 2007.

Про це Українським Новинам повідомив представник суду.

“Суд задовольнив клопотання адвокатів”, – сказав він.

Співрозмовник агентства повідомив, що суд взяв до уваги те, що арештовані раніше не були судимі й мають неповнолітніх дітей.

Заставу компанія “Дніпрогаз” має намір внести протягом тижня.

Як повідомляло агентство, Жовтневий районний суд Дніпропетровська 3 березня розпочав слухання за фактом вибуху газу в житловому будинку в Дніпропетровську .

23 чоловік загинули в результаті вибуху побутового газу, який стався 13 жовтня 2007 року в житловому багатоповерховому будинку по вул. Мандриківській, 127 у Дніпропетровську.

Прокуратура Дніпропетровської області 21 листопада направила в Жовтневий районний суд Дніпропетровська справу за фактом вибуху, порушену за частиною 2 статті 367 (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

За цією справою суд заарештував генерального директора компанії “Дніпрогаз” Ігоря Іванкова, а також обрав як запобіжний захід арешт для першого заступника генерального директора Максима Сорокіна й головного інженера компанії “Дніпрогаз” Сергія Бачуріна.

Залиште коментар