Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд випустив екс-начальника Держкомзему Львівщини з СІЗО

0 18

Суд змінив міру запобіжного заходу колишньому начальнику управління Держкомзему у Львівській області Михайлу Лавейкіну з тримання під вартою на підписку про невиїзд.

Про це повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області. «Дійсно, Михайлу Лавейкіну обрано іншу міру запобіжного заходу – підписку про невиїзд», – повідомили в міліції.

Нагадаємо, 15 березня 2012 року в Києві заарештували екс-начальника обласного управління земельних ресурсів у Львівській області Михайла Лавейкіна, якого було оголошено в загальноукраїнський розшук. Лавейкіна звинувачують у заволодінні чужими коштами у сумі 1,5 млн грн.

Слідчим управлінням ГУМВС України у Львівській області розслідується кримінальна справа, порушена відносно службових осіб корпорації «Лендінвест» за фактом заволодіння коштами німецької компанії, шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах.

Досудовим слідством встановлено, що службові особи корпорації «Лендінвест» упродовж 2010 року, діючи за попередньою змовою групою осіб, шляхом зловживання своїм службовим становищем, умисно вчинили заволодіння коштами німецької компанії в особливо великих розмірах, які були надані в якості безповоротної фінансової допомоги, що являлась цільовою і призначалась для сплати втрат сільського виробництва за земельні ділянки, розташовані на території однієї з сільських рад Старосамбірського району Львівської області.

У подальшому досудовим слідством встановлено, що до вчинення цього злочину причетний президент корпорації «Лендінвест» Лавейкін М. І., якого в зв’язку з невстановленням місця знаходження було оголошено в розшук.

Джерело:

ЗіК

Залиште коментар