Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд виправдав «скнилівських» генералів

0 18

Військовий апеляційний суд Центрального регіону визнав невинними 4 колишніх керівникыв Військово-повітряних сил, що звинувачувалися в причетності до авіакатастрофи, що призвела до загибелі людей в Скнилові (Львів) в 2002 році. Таке рішення суд прийняв на засіданні, передають «Українські новини».

«Суд прийшов до висновку про відсутність складу злочину в діях генералів. Кожного – виправдати», – сказав головуючий в суді.

Окрім цього, суд відмінив підписку про невиїзд і арешт майна кожного з екс-керівників ВПС.

Суд залишив без розгляду скаргу представника потерпілих в суді, а також генерального прокурора.

Рішення суду може бути оскаржене протягом 1 місяця.

Суд не знайшов в причинах трагедії слідчого зв’язку між організацією польоту в Скнилові і самою катастрофою, яка відбулася.

«Діяльність посадовців була в рамках їх обов’язків і не призвела до катастрофи», – відзначив головуючий в суді.

Суд не може погодитися, що показові польоти в рамках святкування в Скнилові в 2002 році було надуманою подією.

Суд встановив, що генерали належним чином виконували свої обов’язки.

Нагадаємо, 13 березня суд допитав обвинувачених в причетності до авіакатастрофи на Скнилівському аеродромі в 2002 4 екс-керівників ВПС.

26 лютого суд почав слухання обвинувального висновку 4 екс-керівникам ВПС.

25 лютого суд почав розгляд поділа по суті за звинуваченням 4 колишніх генералів ВПС за звинуваченням в причетності до авіакатастрофи на аеродромі «Скнилів».

У липні 2002 року на аеродромі «Скнилів» у Львові під час авіашоу розбився військовий літак Су-27, внаслідок чого на місці загинули 74 людини, 3 померли в лікарні і постраждали 292 людини.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар