Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд видворив екс-президента Криму з України

0 15

Окружний адміністративний суд Криму вчора ухвалив негайно видворити з території України першого й останнього президента Криму, нині громадянина Росії Юрія Мєшкова за заклики до зміни конституційного ладу в Автономній республіці. Таке рішення оголосив суддя.

Суд також вирішив заборонити в’їзд Мєшкову в Україну протягом п’яти років.

До суду звернулися представники Служби безпеки України, які раніше ознайомили Мєшкова з постановою про його видворення з України протягом 24 годин.

Політик заявив, що не визнає постанови української спецслужби, і добровільно залишати Крим не збирається.

Мєшков, який був президентом Криму з лютого 1994 по березень 1995 року, прибув з Москви 2 липня після тривалої відсутності на півострові.

7 липня на прес-конференції в Сімферополі він закликав жителів Криму організувати в 2012 році референдум з питання відновлення скасованої в 1995-му Конституції Криму 1992 року.

Посаду кримського президента було скасовано у березні 1995 року рішенням Верховної Ради і тодішнього Президента Леоніда Кучми.

Теги:

Мєшков Юрій

Залиште коментар