Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд всьоме відмовився звільнити Тимошенко з-під арешту

0 12

Печерський районний суд Києва відмовив в задоволенні клопотання про звільнення екс-прем’єра України Юлії Тимошенко з-під варти. Це вже сьоме клопотання сторони захисту про зміну запобіжного заходу для Тимошенко, яку заарештували 5 серпня.

Мотивуючи таке рішення, головуючий в «газовій справі» суддя Родіон Кирєєв підкреслив, що суд не встановив обставин, які б дозволили змінити запобіжний захід.

Нагадаймо, стосовно Юлії Тимошенко порушена кримінальна справа за звинуваченням у перевищенні влади при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. 6 липня у даній справі почалося судове слухання. 5 серпня Печерський суд Києва прийняв рішення про арешт Тимошенко. Вона була поміщена в Лукьяновське СІЗО. Пізніше суд відхилював кілька клопотань про зміну запобіжного заходу стосовно Тимошенко.

Теги:

Тимошенко Юлія

Джерело:

Фокус

Залиште коментар