Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд вкотре відмовився звільнити Луценка із СІЗО на підписку про невиїзд

0 22

Сьогодні, 10 жовтня, Печерський районний суд Києва відмовився задовольнити клопотання адвокатів про звільнення екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на підписку про невиїзд.

Суд визнав безпідставними аргументи адвокатів, які просили змінити стосовно колишнього міністра запобіжний захід, враховуючи свідчення свідків, які стверджували, що на допитах у Генеральній прокуратурі на них чинили тиск.

Луценко заявив, що у суду є всі підстави для прийняття рішення на його користь за даним клопотанням.

Після оголошення рішення суд продовжив допит свідків, зокрема, екс-глави апарату міністра внутрішніх справ Володимира Шаповала.

13 грудня 2010 року Юрію Луценку та його водієві Леоніду Приступлюку було висунуто остаточне звинувачення в розкраданні державного майна в особливо великому розмірі, а також перевищенні службових повноважень та використанні підроблених документів. 26 грудня Луценка затримали. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

29 грудня екс-міністру висунули звинувачення за епізодом у справі про отруєння третього президента України Віктора Ющенко. Як повідомив його адвокат, зі справи про отруєння екс-президента виділено окремий епізод, за яким порушено кримінальну справу і Луценкові висунуто звинувачення за ст. 364 ч. 3 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

У січні 2011 року стосовно екс-глави МВС порушили ще одну кримінальну справу – за нецільове використання коштів під час святкування Дня міліції в палаці Україна. Всі три справи об’єднані в одне провадження.

Теги:

Луценко Ю., СІЗО, звільнення Люценка, Печерський районний суд, Кримінальний кодекс України, кримінальна справа, порушення права, розкрадання державного майна, Генпрокуратура, епізод отруєння президента, Віктор Ющенко

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар