Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився замінити кримському «мажору» підписку про невиїзд на взяття під варту

22

Сьогодні поновлено судовий процес над Віталієм Файнгольдом, після того, як Верховний суд на початку року ухвалив переглянути вирок винуватцю ДТП і повернув справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Файнгольд заявив про погіршення свого здоров’я й надав суду довідку про зміну групи інвалідності з третьої на другу загальну.

“Прокурор вимагав, і я підтримав вимогу перевірити дані про його інвалідність”, – сказав адвокат потерпілого.

Залізничний районний суд Сімферополя відмовився змінити запобіжний захід із підписки про невиїзд на взяття під варту сину колишнього депутата Сімферопольської міської ради Віталію Файнгольду, який у 2008 році на автомобілі на смерть збив мотоциклістку Ганну Мішуткіну. Про це по телефону повідомив Валерій Юрченко – адвокат батька Мішуткіної Олександра Гоппе.

“Прокурор вимагав змінити запобіжний захід, посилаючись на те, що він може переховуватися від слідства, але суд відмовив”, – повідомив адвокат.

Залізничний райсуд Сімферополя вирішив викликати свідків аварії, обставини справи встановлюватимуться в повному обсязі, наступне засідання суду призначено на кінець квітня.

Нагадаємо, вночі 16 вересня 2008 року в районі залізничного вокзалу Сімферополя сталося зіткнення автомобіля “Бентлі-Континенталь” під керуванням Файнгольда з мотоциклом, за кермом якого перебувала Мішуткіна. Після удару мотоцикл відкинуло на ще один автомобіль, а Bentley скоїв зіткнення з двома машинами. Мішуткіна отримала тяжкі травми й померла на місці аварії. Експерти встановили, що Bentley рухався зі швидкістю 171 кілометр на годину.

Залізничний райсуд Сімферополя в листопаді 2009 року визнав Файнгольда винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху й засудив до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом на три роки, вирішивши при цьому звільнити його від покарання з випробувальним терміном два роки. Апеляційний суд Криму відхилив скаргу прокуратури і О.Гоппе на рішення суду першої інстанції, у зв’язку з чим вони звернулися до Верховного суду.

Теги:

Файнгольд, ДТП

Джерело:

ТСН

Комментарии