Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився замінити кримському «мажору» підписку про невиїзд на взяття під варту

0 22

Сьогодні поновлено судовий процес над Віталієм Файнгольдом, після того, як Верховний суд на початку року ухвалив переглянути вирок винуватцю ДТП і повернув справу на новий розгляд до суду першої інстанції. Файнгольд заявив про погіршення свого здоров’я й надав суду довідку про зміну групи інвалідності з третьої на другу загальну.

“Прокурор вимагав, і я підтримав вимогу перевірити дані про його інвалідність”, – сказав адвокат потерпілого.

Залізничний районний суд Сімферополя відмовився змінити запобіжний захід із підписки про невиїзд на взяття під варту сину колишнього депутата Сімферопольської міської ради Віталію Файнгольду, який у 2008 році на автомобілі на смерть збив мотоциклістку Ганну Мішуткіну. Про це по телефону повідомив Валерій Юрченко – адвокат батька Мішуткіної Олександра Гоппе.

“Прокурор вимагав змінити запобіжний захід, посилаючись на те, що він може переховуватися від слідства, але суд відмовив”, – повідомив адвокат.

Залізничний райсуд Сімферополя вирішив викликати свідків аварії, обставини справи встановлюватимуться в повному обсязі, наступне засідання суду призначено на кінець квітня.

Нагадаємо, вночі 16 вересня 2008 року в районі залізничного вокзалу Сімферополя сталося зіткнення автомобіля “Бентлі-Континенталь” під керуванням Файнгольда з мотоциклом, за кермом якого перебувала Мішуткіна. Після удару мотоцикл відкинуло на ще один автомобіль, а Bentley скоїв зіткнення з двома машинами. Мішуткіна отримала тяжкі травми й померла на місці аварії. Експерти встановили, що Bentley рухався зі швидкістю 171 кілометр на годину.

Залізничний райсуд Сімферополя в листопаді 2009 року визнав Файнгольда винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху й засудив до трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортом на три роки, вирішивши при цьому звільнити його від покарання з випробувальним терміном два роки. Апеляційний суд Криму відхилив скаргу прокуратури і О.Гоппе на рішення суду першої інстанції, у зв’язку з чим вони звернулися до Верховного суду.

Теги:

Файнгольд, ДТП

Джерело:

ТСН

Залиште коментар