Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився закрити справу Чорновола

0 19

Суд відхилив клопотання про закриття справи щодо загибелі В’ячеслава Чорновола за терміном давності. Про це “Українській правді” повідомив син політика Тарас Чорновол.

Він нагадав, що відповідне клопотання було заявлено адвокатами водія КАМАЗу, який є обвинуваченим у справі.

“Сьогодні о 8 ранку відбулося засідання, на якому суддя оголосив, що це клопотання відхилене”, – розповів народний депутат. За словами Чорновола, тепер справа буде розглядатися по суті, що дозволить провести низку необхідних допитів та судові дебати.

“Поки що йдеться лише про аварію, але в зв’язку з тим, що відкрито повне судове провадження, суддя має право на будь-якій стадії судового слідства перекваліфікувати справу, відкрити її по іншій статті або по інших особах”, – зазначив він.

“Ми зможемо в процесі витребувати і додаткові матеріали, і головне, що ми зможемо допитати тих людей, які свого часу відмовилися давати свідчення, або дали умисно брехливі свідчення, які між собою не співпадали”, – підсумував депутат.

Наступне засідання у справі призначене на 14 березня.

Залиште коментар