Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився взяти під арешт Аделаджу

0 36

Суд відмовився змінити пасторові церкви «Посольство Боже» Сандею Аделаджі, обвинуваченому в шахрайстві, запобіжний захід з підписки про невиїзд на арешт.

Про це на брифінгу в понеділок повідомив начальник Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Віталій Ярема, передають «Українські новини».

Він повідомив, що слідчий, який розслідує цю справа, через Генеральну прокуратуру звернувся до суду з проханням змінити запобіжний захід на жорсткіший, але суд не задовольнив його вимоги.

При цьому Ярема не зміг уточнити назву суду.

Нагадаємо, Міліція пред’явила звинувачення пасторові церкви «Посольство Боже» Сандею Аделаджі в причетності до організації заволодіння грошовими коштами громадян шахрайським шляхом.

Поки Аделажда знаходиться на 2 підписках про невиїзд.

МВС розслідує кримінальна справа про шахрайство фінансової групи King’s Capital.

МВС має у своєму розпорядженні відеоматеріали, що підтверджують причетність пастора церкви «Посольство Боже» Аделаджі до махінацій King’s Capital.

Джерело:

proUA

Залиште коментар