Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився відшкодувати збитки Українському дому

0 19

Шевченківський районний суд Києва відмовив у позові Українського дому у справі про відшкодування збитку у розмірі 500 тисяч гривень від протестуючих проти мовного закону, пише Українська правда.

Варто зазначити, що до суду звернувся заклад Український дім, вимагаючи відшкодувати збиток від Народного Руху України, ВО «Батьківщина», громадської організації «Ми Українці», ВО «Свобода», громадського об’єднання «Наступ» і Української народної партії.

Зокрема, у держустанові «Український Дім» вважають, що будівля постраждала через проведення акцій протесту проти «мовного закону» на східцях будівлі.

Прес-секретар установи Ірина Пономаренко відмовилася коментувати “УП” перебіг судової справи і не сказала про відмову суду у відкритті провадження. З документу, який є у розпорядженні «УП» випливає, що юристи “Українського дому” звернулися не до того суду.

Теги:

мовна політика, протести

Джерело:

Українська правда

Залиште коментар