Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмовився від допиту і справі Пукача Яценюка і Кучми

0 25

Печерський районний суд Києва відмовився викликати Арсенія Яценюка і Леоніду Кучму на допит як свідків у кримінальній справі за звинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, повідомила адвокат вдови журналіста Мирослави Валентина Теличенко.

За її словами, на засіданні суду у вівторок один з потерпілих у справі Олексій Подольський заявив клопотання про допит Яценюка у зв’язку з тим, що в липні поточного року він заявив про те, що Пукача возили із СІЗО на розмову з Президентом Віктором Януковичем і спікером Верховної Ради Володимиром Литвином.

Друге клопотання про допит Кучми заявила Теличенко, проте обидва клопотання було відхилено судом.

У вересні Печерський районний суд Києва ухвалив рішення допитати 11 додаткових свідків у кримінальній справі за звинуваченням Пукача у вбивстві Гонгадзе.

Раніше на суді Теличенко заявила клопотання про допит додаткових свідків у справі Пукача. В той же час адвокат не стала уточнювати особи свідків, щоб уникнути тиску на них.

Нагадаємо, досудовим слідством було встановлено, що Пукач на виконання наказів і вказівок колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка і інших посадових осіб 17 вересня 2000 року здійснив вбивство Гонгадзе.

Теги:

Гонгадзе Георгій, Теличенко Валентина, Пукач Олексій

Джерело:

Подробности

Залиште коментар