Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмінив указ Ющенка про звільнення Піскуна з посади генпрокурора

0 15

Окружний апеляційний суд Києва у п’ятницю вранці відмінив указ президента України Віктора Ющенка, яким визнавався таким, що втратив чинність президентський указ про відновлення Святослава Піскуна на посаді генерального прокурора. Про це повідомив Піскун агентству «Інтерфакс-Україна»

Як повідомлялося, президент України Віктор Ющенко 24 травня 2007 року визнав таким, що втратив чинність свій указ про відновлення С.Піскуна на посаді генпрокурора. Підставою для такого рішення президент назвав поєднання ним мандата народного депутата з роботою у виконавчій владі (С.Піскун – народний депутат від Партії регіонів).С.Піскун звільнявся як другим президентом України Леонідом Кучмою, так і В.Ющенком. До травневого указу востаннє президент звільнив С.Піскуна 14 жовтня 2005 року. Після серії судових розглядів він був відновлений на посаді 26 квітня 2007 року.

Джерело:

proUA

Залиште коментар