Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмінив рішення ЦВК про неправомірну агітацію Тимошенко

0 33

Суд відмінив попередження, яке винесла Центральна виборча комісія щодо кандидата в президенти Юлії Тимошенко, повідомила прес-служба БЮТ.

За інформацією керівника юридичного штабу Ю.Тимошенко Руслана Кирильчука, ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду задоволено позов Ю.Тимошенко на ухвалу ЦВК про оголошення їй попередження.

За словами Кирильчука, попередження винесене за нібито порушення законодавства під час зустрічі Ю.Тимошенко з громадянами в Чернігові.

«Суд встановив, що ніяких порушень з боку кандидата в президенти Юлії Тимошенко не було. У зв’язку з цим суд відмінив зазначену ухвалу ЦВК як протиправну», – сказав Р.Кирильчук.

Нагадаємо, ЦВК винесла попередження кандидатові на пост президента, прем’єр-міністрові Ю.Тимошенко у зв’язку із залученням для проведення передвиборної агітації її підлеглих, службового транспорту та інших ресурсів. ЦВК ухвалила зазначене рішення після розгляду скарги кандидата на пост президента України Василя Противсіх.

Тимошенко попросила Київський апеляційний адміністративний суд відмінити рішення ЦВК про визнання неправомірними її дій під час проведення агітації під час робочої поїздки в Чернігівську область 17 грудня, а також винесення їй попередження за використання підлеглих і транспорту.

Джерело:

proUA

Залиште коментар