Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відмінив ліквідацію «Укртатнафти»

0 22

Київський апеляційний господарський суд відмінив рішення Господарського суду Києва від 4 вересня 2008 року, який прийняв рішення про ліквідацію компанії «Укртатнафта» (Кременчуцький нафтопереробний завод, Полтавська область). Про це повідомив прес-секретар Мінпаленерго Фент Ді, передають.

За його словами, суд частково задовольнив апеляційні скарги Міністерства палива і енергетики та Кабінету Міністрів, відмінивши при цьому рішення про ліквідацію.

Нагадаємо, 4 вересня 2008 року Госпсуд Києва вирішив ліквідувати «Укртатнафту» за позовом Генеральної прокуратури в інтересах зокрема компанії «Корсан» (міноритарний акціонер, контролюється групою Приватбанку).

Тоді було прийнято рішення про визнання недійсними державну реєстрацію компанії, окремі рішення зборів акціонерів від 19 липня 2007 року, від 10 червня 1998 року, а також статут НПЗ.

Не враховуючи спірних 18,3% акцій, Національній акціонерній компанії «Нафтогаз України» належить 43,054% акцій «Укртатанафти», татарстанським акціонерам – більше 37% акцій.

Джерело:

proUA

Залиште коментар