Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відкрив правоохоронцям доступ до інформації про профспілкове майно

0 20

В судовому порядку скасовано розпорядження голови Федерації професійних спілок України Василя Хари, який заборонив органам, товариствам і підприємствам профспілок надавати Генеральній прокуратурі та іншим правоохоронним органам інформацію щодо державного майна, що знаходиться у їх віданні. Про це повідомили у відділ зв`язків із ЗМІ Генеральної прокуратури України.

В повідомленні зазначається, що вчора Окружним адміністративним судом м. Києва задоволено позов заступника генерального прокурора України до Федерації профспілок та визнано протиправними і скасовано розпорядження голови ФПУ, який заборонив органам, товариствам і підприємствам профспілок надавати Генпрокуратурі таку інформацію.

В Генпрокуратурі вважають, що “керівництво Федерації професійних спілок України незаконно чинило перешкоди для вжиття заходів прокурорського реагування з метою захисту майнових інтересів держави”.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар