Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд відхилив клопотання щодо госпіталізації Луценка

0 17

Печерський районний суд відхилив клопотання захисту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо його госпіталізації у київській міській лікарні швидкої допомоги.

Зокрема, С.Вовк зазначив, що суд не бачить підстав переводити Ю.Луценка до київської міської лікарні. Тому, за його словами, клопотання захисту підлягає відхиленню.

Як повідомлялося, захисник екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Олексій Баганець подав клопотання до Печерського суду щодо переведення його підзахисного до київської міської лікарні швидкої допомоги. За словами захисника, Ю.Луценко більше 4 місяців не отримує медичну допомогу. На його думку, стан Ю.Луценка сьогодні критичний.

Перед цим, Печерський районний суд міста Києва знову не задовольнив клопотання захисту екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо зміну йому запобіжного заходу.

Теги:

Луценко Юрій, Печерський районний суд

Джерело:

УНН

Залиште коментар