Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд узяв під варту екс-прокурора, який з Лозінським ловив Олійника

0 18

Сьогодні Печерський районний суд Києва вибрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою екс-прокуророві Голованівського району Кіровоградської області Євгену Горбенку, який разом з екс-народним депутатом Віктором Лозінським і екс-начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським проходить звинуваченим у справі про загибель громадянина Валерія Олійника.

Про це УНІАН повідомив начальник Управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Петро Коваль.

Нагадаємо, 6 липня Печерський райсуд вибрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою колишньому начальнику Голованівського райвідділу міліції М.Ковальському. За даними Генпрокуратури, М.Ковальський знаходитиметься під вартою щонайменше 2 місяці, тобто на термін, який відведений слідством для закінчення розслідування справи.

53-річний Валерій Олійник загинув 16 червня в результаті зіткнення з екс-народним депутатом В.Лозінським, тодішнім прокурором Голованівського району Кіровоградської області Є.Горбенком і екс-начальником міліції цього ж району М.Ковальським на території мисливського господарства в Кіровоградській області.

Джерело:

proUA

Залиште коментар