Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд ухвалив рішення про арешт заступника мера Бердянська за отримання хабара.

17

Суд Орджонікідзевського району Запоріжжя ухвалив рішення про арешт заступника мера Бердянська Вадима Тихонова на період проведення досудового слідства, передає радіо “Свобода”. В.Тихонова затримали 2 липня за отримання хабара у розмірі 80 тис. дол.

За повідомленням Управління з питань боротьби з організованою злочинністю Запорізького главку міліції, заступник мера Бердянська вимагав згадану суму за дозвіл на знесення старих будов на Бердянській косі й отримання прав на 2 гектари землі, на яких розташовані ці споруди.

Співучасника В.Тихонова – керівника однієї з консалтингових компаній Бердянська, який виступив посередником при отриманні хабара, за даними УБОЗ, звільнено з-під варти під заставу в 40 тис. грн.

На сьогодні дії заступника мера Бердянська кваліфіковано як злочин, передбачений ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (отримання хабара у великому розмірі посадовцем). А стосовно посередника порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368, а також за статтею 369 Кримінального кодексу України (дача хабара) і відкрито адміністративне провадження за фактом непокори співробітникам правоохоронних органів, які перебувають при виконанні службових обов’язків.

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии