Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд ухвалив рішення про арешт заступника мера Бердянська за отримання хабара.

0 17

Суд Орджонікідзевського району Запоріжжя ухвалив рішення про арешт заступника мера Бердянська Вадима Тихонова на період проведення досудового слідства, передає радіо “Свобода”. В.Тихонова затримали 2 липня за отримання хабара у розмірі 80 тис. дол.

За повідомленням Управління з питань боротьби з організованою злочинністю Запорізького главку міліції, заступник мера Бердянська вимагав згадану суму за дозвіл на знесення старих будов на Бердянській косі й отримання прав на 2 гектари землі, на яких розташовані ці споруди.

Співучасника В.Тихонова – керівника однієї з консалтингових компаній Бердянська, який виступив посередником при отриманні хабара, за даними УБОЗ, звільнено з-під варти під заставу в 40 тис. грн.

На сьогодні дії заступника мера Бердянська кваліфіковано як злочин, передбачений ч.2 ст.368 Кримінального кодексу України (отримання хабара у великому розмірі посадовцем). А стосовно посередника порушено кримінальну справу за ч.2 ст.368, а також за статтею 369 Кримінального кодексу України (дача хабара) і відкрито адміністративне провадження за фактом непокори співробітникам правоохоронних органів, які перебувають при виконанні службових обов’язків.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар