Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд у справі Жванії перенесли через зайнятість судді

0 16

Подільський районний суд Києва переніс розгляд справи про відміну постанови Генеральної прокуратури про порушення справи за фактом підробки документів депутатом Верховної Ради Давидом Жванієй (Блок «Наша Україна – Народна Самооборона») на 21 липня.

Він повідомив, що суд переніс розгляд справи через заклопотаність судді, який розглядає цю справу.

Розгляд справи відбудеться о 16:00 21 липня.

Як повідомлялося, 8 липня суд переніс розгляд відміни порушення справи за фактом підробки документів депутатом Ради Жванієй (НУНС) на 14 липня.

Депутат Ради (НУНС) Геннадій Москаль вважає незаконним порушення справи за фактом підробки документів Жванієй через закінчення термінів давності розгляду цієї справи.

Суспільний рух «Народна Самооборона» вважає порушення Генпрокуратурою карної справи за фактом підробки документів Жванієй політичним рішенням Секретаріату Президента.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар