Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд у справі Ю.Луценка оголосив перерву до 27 вересня

0 18

Щоб викликати свідків у справі екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, суддя Сергій Вовк оголосив перерву до 27 вересня 09:15.

Сьогодні до суду з’явився лише один свідок, надання свідчень якого тривало близько двох годин. Мав прийти ще один свідок, але він з невідомих причин до суду не з’явився.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва розглядає з кінця травня справу Ю.Луценка, якого, зокрема, звинувачують у незаконному оформленні на роботу до міністерства свого колишнього водія та в порушеннях, пов`язаних із наданням квартири й нарахуванням йому пенсії.

Під час попереднього засідання, яке відбулося 19 вересня, суддя Сергій Вовк переніс розгляд справи Ю.Луценка на 21 вересня, оскільки у нього в той день мав розпочатися розгляд іншої справи. Сьогодні о 09:15 суд відновив свою роботу.

19 вересня захисники екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка заявили клопотання про зміну запобіжного заходу для нього. Однак С.Вовк відмовився звільнити Ю.Луценка з-під варти.

Теги:

Луценко Юрій, Вовк сергій, Печерський районний суд

Джерело:

УНН

Залиште коментар