Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд США відмовився розглядати позов Луценка до Пшонки

0 17

Луценко вимагав визнати його кримінальне переслідування в Україні незаконним і політично мотивованим, а також стягнути на його користь компенсацію моральної шкоди. У лютому 2012 року суд відхилив позов у зв’язку з тим, що позивач не виконав його розпорядження без пояснення причин. Зокрема, Луценко у встановлений термін не зумів поінформувати суд про те, як проходить повідомлення відповідачів. Після цього захист Луценка подав в суд клопотання про відновлення провадження за позовом. Адвокати зазначили, що готові надати необхідний звіт про повідомлення відповідачів.

У позові Луценко звинуватив відповідачів в порушенні його права на недоторканність особи шляхом незаконного арешту і необґрунтовано довгого утримання під вартою.

Крім Пшонки відповідачами за позовом виступали його перший заступник Ренат Кузьмін, а також співробітники генпрокуратури Сергій Войченко та Антон Зінченко.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар