Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд сьогодні розгляне позов до ЦВК щодо невключення в бюлетні Тимошенко і Луценка

0 13

Київський апеляційний адміністративний суд розгляне позов на дії ЦВК щодо незаконного рішення про невключення у виборчий бюлетень кандидатами у народні депутати від ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко та Юрія Луценка. Про це повідомили у прес-службі “Батьківщини”.

Об’єднана опозиція “Батьківщина” подала позовну заяву з вимогою відновити в бюлетені прізвища Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

“Ми будемо робити все, щоб захищати своє право на чесні та прозорі вибори, навіть розуміючи, що сьогоднішня судова влада перебуває під контролем Президента Януковича. Але це боротьба, і ми розуміємо, що раніше чи пізніше цим суддям, які приймають незаконні антиукраїнські й антиконституційні рішення, треба буде відповідати за те, що вони скоїли”, – наголосив Арсеній Яценюк.

Об’єднана опозиція “Батьківщина” підготувала широкий перелік порушень, які вже відбулись протягом останніх кількох тижнів від початку виборчого процесу.

“Зараз приїхали міжнародні спостерігачі, тут є вже постійна місія ОБСЄ, приїде комітет ПАРЄ. Ми вимагаємо від чинного президента і від чинного уряду забезпечити прозорість виборів. Я сумніваюся в тому, що вони готові до дійсно демократичних виборів. Тому що вони розуміють, що демократичність виборів означає поразку Партії регіонів. Але це виграш для України”, – сказав Арсеній Яценюк.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар