Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд скасував ухвалу, яка забороняла критикувати Тимошенко

0 17

Скасовано ухвалу Печерського райсуду Києва про заборону несумлінної реклами про діяльність уряду Юлії Тимошенко. Про це повідомив член фракції Партії регіонів Сергій Ківалов, передає «Українська правда».

Депутат нагадав заяву віце-спікера, члена БЮТ Миколи Томенка про намір «Батьківщини» відкликати свій позов щодо реклами.

«А вже сьогодні, той же суддя Печерського райсуду столиці Сергій Вовк дисципліновано скасував свою горезвісну ухвалу від 22 вересня», – обурився Ківалов, додавши: «Це ж треба довести судову систему до такого стану!».

«Політичний ляльковик приймає рішення, оголошує його на всю країну – і от вже суддя впливового в Україні суду поспішає його виконати», – зазначив депутат.

«Потім той же «ляльковик» дає відбій – і знову суддя, немов офіціант столичного ресторану, збиваючись з ніг, поспішає прислужити «патрону», – додав він.

На думку Ківалова, «такими темпами вибори-2004 здадуться очевидцям виборів-2010 «дитячим белькотом», а майбутнього президента такі чи то судді, чи то офіціанти призначатимуть прямо в суді за велінням політичного ляльковика, що нетерпляче очікує на своє замовлення за сусіднім столиком».

Нагадаємо, БЮТ прийняв рішення відкликати позов до Печерського районного суду міста Києва щодо заборони поширення будь-якої недобросовісної реклами про діяльності прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

22 вересня Печерський райсуд Києва заборонив розповсюдження будь-якої недобросовісної реклами щодо діяльності прем’єра Юлії Тимошенко.

Джерело:

proUA

Залиште коментар