Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд скасував указ Ющенка про призначення Дурдинця заступником голови СБУ

0 11

Окружний адміністративний суд міста Києва сьогодні виніс постанову, за якою визнав незаконним і скасував указ Президента від 19 жовтня 2007 року про призначення Тиберія Дурдинця заступником голови Служби безпеки України, начальником головного управління з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Про це повідомив народний депутат від «Народної самооборони» Геннадій Москаль, повідомили «proUA» у прес-службі «НС».

Прес-служба «НС» повідомляє, що слухання проводилося за поданням членів Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією у ВР, в тому числі першим заступником голови комітету Геннадієм Москалем.

Нагадаємо, 3 листопада Москаль заявив про неправдоподібність заяв Президента Віктора Ющенка про причетність народних депутатів до організованих злочинних угрупувань. Москаль вважає приводом для таких заяв реакцію Комітету Ради з боротьби з організованою злочинністю і корупцією на незаконне, на думку комітету, призначення Тиберія Дурдинця заступником голови СБУ – начальником головного управління з боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Раніше Ющенко заявив про причетність народних депутатів до організованих злочинних угрупувань, що займаються контрабандою і причетні до діяльності організованих злочинних угрупувань «Горобці», «Береги», «Кульгавий» і «Брокард».

У свою чергу, виконуючий обов’язки голови Служби безпеки Валентин Наливайченко дав зрозуміти , що народні депутати, причетні до діяльності організованих злочинних угрупувань, які займаються контрабандою, входять до складу парламентського Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар