Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд скасував присвоєння Бандері звання Героя України

0 61

Донецький окружний адміністративний суд 2 квітня визнав протиправним і таким, що підлягає скасуванню, указ про присвоєння лідерові Організації українських націоналістів в 30-50-х роках ХХ століття Степану Бандері звання Героя України. Про це повідомив адвокат Володимир Оленцевич, передають «Українські новини».

У позовній заяві адвокат зазначив, що звання «Герой України» вважається вищою державною нагородою і присвоюється воно винятково громадянам України, при цьому Бандера не має такого статусу, оскільки помер в еміграції задовго до утворення незалежної держави Україна.

За словами Оленцевича, попереднє засідання суду було перенесене з 24 березня у зв’язку з рішенням залучити як третю особу внука Бандери.

На початку засідання суд відхилив як необгрунтоване клопотання внука Бандери про перенесення засідання суду на три місяці.

Сторона відповідача має право подати апеляцію протягом десяти днів.

Як повідомлялося, Європейський парламент сподівається, що Президент Віктор Янукович перегляне рішення про присвоєння Бандері звання Героя України.

У січні, будучи Президентом, Віктор Ющенко присвоїв звання Героя України Бандері.

Партія регіонів вважає це присвоєння таким, що розколює країну.

Росія виступила з критикою присвоєння Ющенком звання Героя України Бандері.

Джерело:

ptoUA

Залиште коментар