Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд призупинив усі слідчі дії в справі про заволодіння посадовими особами “Нафтогазу” 6,3 млрд. куб. м газу

0 28

Шевченківський районний суд Києва заборонив Службі безпеки України проводити слідчі дії у кримінальній справі про заволодіння посадовими особами Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” 6,3 млрд. куб. м транзитного газу на суму понад 7,4 млрд. гривень.

Про це повідомив журналістам депутат Верховної Ради, член фракції Блоку Юлії Тимошенко Сергій Власенко.

“Шевченківський районний суд буквально пари хвилин чи годину тому призупинив усі слідчі дії в кримінальній справі, яку було, мабуть, незаконно порушено проти посадових осіб Енергетичної регіональної митниці”, – сказав він.

У зв’язку з цим Власенко підкреслив, що після надходження рішення суду в розпорядження “Нафтогазу” співробітники СБУ мають залишити адміністративний будинок компанії й припинити всі слідчі дії у цій справі.

Інших подробиць він не повідомив.

Як повідомляло агентство, СБУ проводить в офісі “Нафтогазу” вилучення документів у рамках розслідування кримінальної справи за фактом заволодіння посадовими особами компанії 6,3 млрд. куб. м транзитного газу.

Зокрема, співробітники спецпідрозділу “Альфа”, що проникли в адмінбудівлю “Нафтогазу”, намагалися вилучити в компанії контракти на поставку й транзит природного газу, підписані з “Газпромом”.

3 березня СБУ затримала заступника начальника відділу Енергетичної регіональної митниці Тараса Шепітька в рамках порушеної СБУ 2 березня кримінальної справи про розтрату посадовими особами “Нафтогазу” 6,3 млрд. куб. м. транзитного газу на суму понад 7,4 млрд. гривень.

Залиште коментар