Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд призупинив укази Ющенка, що призупиняють зміну Семенюк-Самсоненко

0 16

Окружний адміністративний суд Києва 24 квітня призупинив укази Президента України Віктора Ющенка, що призупиняють зміну керівництва Фонду державного майна. Про це повідомила журналістам прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на прес-конференції, передають «Українські новини».

«Окружний адміністративний суд міста Києва своєю ухвалою від 24 квітня призупинив укази Президента як про пані Семенюк, так і про призначення нових керівників і заступників Фонду держмайна, а також призупинив всі накази, які стосуються Семенюк», – сказала вона.

Тимошенко позитивно оцінила призупинення указів Ющенком про зміну керівництва ФДМ.

На її думку, рішення суду є абсолютно правильним.

Нагадаємо, 6 лютого Кабмін усунув Семенюк з посади голови ФДМ, призначив першим заступником голови ФДМ Андрія Портнова, а також замінив ще ряд заступників голови ФДМ.

7 лютого Ющенко призупинив усунення Семенюк від виконання обов’язків голови ФДМ і призупинив призначення Кабміном заступником голови ФДМ.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар