Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд призупинив указ Ющенка про розпуск Ради

0 17

Окружний адміністративний суд міста Києва припинив дію указу Президента України № 911/2008 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України VI скликання і призначення позачергових виборів». Про це сьогодні повідомив народний депутат, представник БЮТ в суді Володимир Пилипенко. За його словами, відповідне рішення було ухвалене Окружним адміністративний судом Києва в рамках адміністративного позову БЮТ до Президента і Центральної виборчої комісії.

Він відзначив, що суд також заборонив ЦВК проводити будь-які засідання, пов’язані з організацією позачергових виборів до ВР.

Також Пилипенко відзначив, що відповідний позов БЮТ був поданий 10 жовтня, відразу після публікації указу Голови держави. «Позиція БЮТ залишається незмінною щодо недопущення антиконституційних парламентських виборів», – сказав він.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар