Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд призупинив слідство відносно судді, який заборонив вибори

0 12

Печерський районний суд Києва призупинив слідчі дії відносно судді Окружного адміністративного суду Києва Володимира Келеберди у кримінальній справі про винесення їм свідомо неправосудного визначення про припинення указу Президента Віктора Ющенка про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Про це повідомив народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко, який є представником блоку в суді, передають «Українські новини».

«Вивчивши матеріали справи, суд до рішення (розгляду) скарги зупинив проведення всіх слідчих дій у даній справі… Таким чином, всі слідчі дії зупинені», – сказав депутат.

За його словами, адвокат Келеберди оскаржив в Печерському районному суді Києва ухвалу Генеральної прокуратури про порушення цієї кримінальної справи.

При цьому Пилипенко не зміг уточнити, на який день суд призначив розгляд скарги.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар