Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд призупинив слідство відносно судді, який заборонив вибори

12

Печерський районний суд Києва призупинив слідчі дії відносно судді Окружного адміністративного суду Києва Володимира Келеберди у кримінальній справі про винесення їм свідомо неправосудного визначення про припинення указу Президента Віктора Ющенка про дострокове припинення повноважень Верховної Ради.

Про це повідомив народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко, який є представником блоку в суді, передають «Українські новини».

«Вивчивши матеріали справи, суд до рішення (розгляду) скарги зупинив проведення всіх слідчих дій у даній справі… Таким чином, всі слідчі дії зупинені», – сказав депутат.

За його словами, адвокат Келеберди оскаржив в Печерському районному суді Києва ухвалу Генеральної прокуратури про порушення цієї кримінальної справи.

При цьому Пилипенко не зміг уточнити, на який день суд призначив розгляд скарги.

Джерело:

proUA.com

Комментарии