Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд позбавив Жванію громадянства і відправив справу на новий розгляд

0 16

Апеляційний суд Києва частково задовольнив апеляційну скаргу заступника Генерального прокурора України у справі про громадянство народного депутата Давида Жванії. Таке рішення суд ухвалив сьогодні.

Згідно з повідомленням, рішення Радянського районного суду м. Києва від 1999 року скасовано і справу направлено до Святошинського районного суду м. Києва на новий розгляд.

За словами народного депутата Геннадія Москаля, який представляє інтереси Жванії в суді, справу про громадянство Жванії сьогодні буде направлено до Верховного суду України.

В свою чергу, Москаль вважає рішення Апеляційного суду Києва заполітизованим.

«Судді фізично не можуть за чотири з половиною хвилини перебування у дорадчій кімнаті винести рішення з таким об’ємом документів та взятих до уваги клопотань», – зазначив він.

Апеляційний суд міста Києва своєю постановою відновив Генеральній прокуратурі України терміни на апеляційне оскарження рішення Радянського районного суду Києва від 30 вересня 1999 року, на підставі якого народний депутат Давид Жванія одержав громадянство України.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар