Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд повернув Україні інсуліновий завод

0 16

Суд за позовом Генеральної прокуратури України визнав за державою право власності на пакет акцій ЗАТ «Індар», єдиного в Україні підприємства з виробництв вітчизняних інсулінів, які були незаконно передані офшорній компанії «Сторк Холдінгз Лімітед».

Таким чином, судом визнав за державою в особі Державної акціонерної компанії «Укрмедпром» право власності на 11 437 581 акцію ЗАТ «Індар», які витребувані у вказаної компанії і мають бути повернені державі, проінформували в ГПУ.

ЗАТ «Індар» засновано 14 серпня 1997 року відповідно до постанови Кабінету міністрів «Про організацію виробництва вітчизняних інсулінів». Підприємство випускає понад 60% інсулінів, які виготовляються в Україні.

Держава в 2000 році внесла свої 70,7% акцій «Індару» до статутного фонду ДАК «Укрмедпром». У 2008 році 70,7% акцій заводу придбала компанія Storke Holdings Limited. Це рішення було оскаржене в суді, і три роки тривав судовий розгляд.

Проте, як свідчать очевидці, в ніч на 8 липня 2011 року близько сотні бійців «Беркута» увірвалася на територію заводу, аби провести на завод представників нових власників підприємства.

11 липня прес-служба підприємства із посиланням на нового директора підприємства Євгенія Кононенка розповсюдила повідомлення, що підприємство працює в нормальному режимі.

Теги:

державна власність

Залиште коментар