Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд повернув проданий росіянам «Луганськтепловоз» в держвласність

0 13

Господарський суд Луганської області повернув в державну власність 76% акцій холдингової компанії «Луганськтепловоз» (Луганськ), передавши їх в управління Фонду державного майна. Про це повідомила прес-служба ФДМ.

Суд зобов’язав реєстратора цінних паперів компанію «Центр-Реєстратор» списати з рахунку «Управляючої компанії «Брянський машинобудівний завод» (Росія), 76% акцій підприємства і внести до реєстру як власника цього пакету акцій ФДМ.

Це рішення суд ухвалив 29 вересня.

ФДМ не уточнює, коли був поданий позов.

Нагадаємо, в березні 2007 року ФДМ продав 76% «Луганськтепловоза» закритому акціонерному товариству «Управляюча компанія «Брянський машинобудівний завод», яке входить в російську холдингову компанію «Трансмашхолдинг».

Продаж оспорила компанія «Дніпровагонмаш» (Дніпропетровськ), яка подавала заявку на участь в конкурсі, але не була до нього допущена через невідповідність кваліфікаційним вимогам.

25 червня 2007 року Госпсуд Києва задовольнив позов «Дніпровагонмаша» і зобов’язав повернути «Луганськтепловоз» в держвласність, це рішення залишили без змін Київський апеляційний господарський суд і Вищий господарський суд, а Верховний Суд на початку січня 2008 року відмовився розглядати касацію ФДМ на дане рішення.

«Луганськтепловоз» виробляє магістральні тепловози, дизель-поїзди, електропоїзди постійного і змінного струму, транспортери, вагони і устаткування для потягів приміського повідомлення і трамваїв, а також гірничо-шахтне устаткування.

Джерело:

proUA

Залиште коментар