Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд повернув Міноборони землі, за які судять екс-спікера Криму

0 12

При цьому, назву приватного підприємства не вказано.

“Рішення судів першої й апеляційної інстанцій скасовано, чим остаточно визнано право Міністерства оборони на земельну ділянку й припинено зазіхання сторонніх осіб на його виключення з підпорядкування держави”, – сказано в повідомленні.

У відомстві нагадали, що в лютому 2008 року військова прокуратура Феодосійського гарнізону подала в Господарський суд Криму позов щодо визнання недійсним і скасування розпорядження Ленінської районної державної адміністрації Криму від 2004 року.

Нагадаємо, 21 січня 2011 року прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти екс-голови Верховної Ради Криму Анатолія Гриценка за підозрою в незаконному вилученні 4,8 тис. га землі радгоспу “Азовський”. Йому інкримінували “протиправне вилучення земель”. 24 січня того ж року його затримали. Нині у Комунарському райсуді Запоріжжя тривають судові слухання у порушеній справі.

Теги:

незаконне відведення землі, Гриценко Анатолій

Залиште коментар