Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд постановив знести дельфінарій «Немо»

0 20

Господарський суд Києва виніс рішення за позовом Державної архітектурно-будівельної інспекції про знесення столичного дельфінарію «Немо» у Голосіївському районі столиці.

Про це повідомив координатор громадянської кампанії «Форум порятунку Києва» Віталій Черняховський у Facebook.

Суд постановив  зобов’язати ТОВ “Нерум” знести самочинно збудовану нежитлову будівлю, що експлуатується якості дельфінарію “Немо” на проспекті Глушкова, 9 у Києві, та привести земельну ділянку до первісного стану.

Знести об’єкт мають протягом 30 днів з моменту набуття чинності рішення суду.

Як відомо, судові тяжби навколо дельфінарію у Києві  тривають від 2012 року. Спочатку екологи подали позов до Київського Окружного адмінсуду на столичну прокуратуру за те, що вона не реагує на порушення норм утримання тварин у дельфінарії. Згодом Державна архітектурно-будівельна інспекція  подала позов про знесення дельфінарію до Господарського суду столиці.

Залиште коментар