Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд постановив виплатити жертвам Медоффа 7,2 млрд доларів.

0 22

Суд в США схвалив мирову угоду, за умовами якого жертвам афериста Медоффа буде виплачено 7,2 млрд доларів. Кошти надійдуть від спадкоємців американського філантропа Джеффрі Піковера, померлого в 2009 році. Мільярдер з Флоріди був приватною особою, яка отримала найбільшу вигоду від вкладень до фонду Медоффа, який згодом виявився фінансовою “пірамідою”.

Спадкоємиця Джеффрі Піковера Барбара Піковер оголосила про згоду перерахувати гроші ошуканим вкладникам. Нью-йоркський суддя Бертон Ліфленд 13 січня схвалив цю мирову угоду, не дивлячись на заперечення деяких інвесторів, які не включені в число тих, чиї інтереси захищає Пікард.

72-літній Бернард Медофф відбуває 150-річний термін ув’язнення, до якого він засуджений за махінації з цінними паперами, відмивання грошей і шахрайство.

Завдяки зусиллям Пікарда і зібраної ним команди юристів жертвам фінансової піраміди удалося повернути близько 10 млрд доларів, враховуючи останню угоду із спадкоємцями Джеффрі Піковера.

Всього від дій Медоффа постраждали близько трьох мільйонів осіб у всьому світі, яким афера “підприємця” обійшлася в 64,8 млрд доларів.

Теги:

Медофф Бернард, фінансова “піраміда”

Джерело:

Право ру

Залиште коментар