Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд постановив відібрати маяки у російських військових

0 22

Господарський суд Криму підтвердив законність рішень судів про передачу Україні маяків Чорноморського флоту Росії, у зв’язку з чим департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України має розпочати вилучення маяків у російських військових. Як пише газета “Дело”, 2 серпня Господарський суд Криму за позовом державної установи “Госгідрогеографія” за участю прокуратури Криму підтвердив рішення Севастопольського апеляційного суду від 11 вересня 2006 року та Господарського суду Криму від 16 жовтня того ж року.

“У зв’язку з цим департамент Державної виконавчої служби Міністерства юстиції має негайно виконати рішення суду та розпочати вилучення маяків у російських військових”, – пише видання.

Із матеріалів справи виявляється, що “Держгідрогеографія” була вимушена звернутися до суду після того, як виконавча служба у вересні 2010 року відмовилася відкрити виконавче провадження. Свою відмову судові виконавці аргументували тим, що в рішенні судів не було чітко зазначено, коли вони набирають чинності.

У зв’язку з цим Господарський суд Криму 2 серпня нагадав Департаменту виконавчої служби Мін’юсту, що рішення судів набувають чинності з моменту їх ухвалення, якщо їх не оспорили. Крім того, суд ще раз нагадав, що судові виконавці мають повернути Україні дві станції радіонавігаційної системи “РС-10”, розташовані в Євпаторії та на території Тарханкутського маяка. Також вилученню підлягають шість маяків, дев’ять навігаційних знаків та інше обладнання, розташоване уздовж кримського узбережжя.

З 2006 року українські суди почали ухвалювати рішення, що вимагають вилучити засоби навігації у Росії, але Росія відмовлялася їх виконувати.

Теги:

власність Чорноморського флоту у Криму

Залиште коментар