Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд посмертно виправдав Гройсмана

0 21

Вінницький суд вирішив виправдати покійного правозахисника Дмитра Гройсмана в «порносправі» у зв’язку з відсутністю в його діях складу злочину. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його подруга Ксенія Проконова.

Водночас, прокуратурі надається строк в 15 днів для того, щоб подати апеляцію.

Гройсмана звинувачували в поширенні порнографії і нарузі над державними символами України.

Вінницька прокуратура просила закрити справи у зв’язку зі смертю обвинуваченого. Захист Гройсмана наполягав, щоб їхнього підзахисного виправдали.

Колеги правозахисника із близько шістдесяти інших організацій направили відкрите звернення на ім’я генерального прокурора Віктора Пшонки з вимогою розслідування порушень, які допустило слідство.

Як повідомлялось, координатор Вінницької правозахисної групи Дмитро Гройсман помер 5 серпня у Києві. Йому був 41 рік, Гройсман мав невиліковну хворобу серця.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар