Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд порушив справу про банкрутство Чорноморського суднобудівельного заводу

13

Господарський суд Миколаївської області 20 серпня порушив справу про банкрутство державної акціонерної холдингової компанії «Чорноморський суднобудівельний завод» (Миколаїв). Про це йдеться в рішенні суду, передають «Українські новини».

Суд ввів процедуру розпорядження майном ЧСЗ і визнав грошові вимоги товариства з обмеженою відповідальністю «ІКС-Миколаїв» до ЧСЗ у сумі 532 тис. гривень.

Кредитор, «ІКС-Миколаїв», зобов’язаний в 10-денний термін подати оголошення в офіційний друкарський орган про порушення справи про банкрутство ЧСЗ.

Згідно з рішенням, розпорядником майна визнаний Антон Ханенко.

ТОВ «ІКС-Миколаїв» займається комп’ютерним устаткуванням.

Як повідомлялося, 2007 рік ЧСЗ закінчив зі збитком 32,821 млн. гривень.

У 2007 р. завод зменшив чистий дохід на 83,1% або на 31,661 млн. гривень до 6,457 млн. гривень.

ЧСЗ заснований у 1897 році, займається будівництвом і ремонтом танкерів, балкерів та інших типів судів, докуванням судів доковою вагою до 7 тис. тон і довжиною до 130 м.

90,25% акцій Чорноморського суднобудівельного заводу володіє Херсонський суднобудівельний завод (Херсон).

Джерело:

proUA.com

Комментарии