Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд порушив справу про банкрутство Чорноморського суднобудівельного заводу

0 13

Господарський суд Миколаївської області 20 серпня порушив справу про банкрутство державної акціонерної холдингової компанії «Чорноморський суднобудівельний завод» (Миколаїв). Про це йдеться в рішенні суду, передають «Українські новини».

Суд ввів процедуру розпорядження майном ЧСЗ і визнав грошові вимоги товариства з обмеженою відповідальністю «ІКС-Миколаїв» до ЧСЗ у сумі 532 тис. гривень.

Кредитор, «ІКС-Миколаїв», зобов’язаний в 10-денний термін подати оголошення в офіційний друкарський орган про порушення справи про банкрутство ЧСЗ.

Згідно з рішенням, розпорядником майна визнаний Антон Ханенко.

ТОВ «ІКС-Миколаїв» займається комп’ютерним устаткуванням.

Як повідомлялося, 2007 рік ЧСЗ закінчив зі збитком 32,821 млн. гривень.

У 2007 р. завод зменшив чистий дохід на 83,1% або на 31,661 млн. гривень до 6,457 млн. гривень.

ЧСЗ заснований у 1897 році, займається будівництвом і ремонтом танкерів, балкерів та інших типів судів, докуванням судів доковою вагою до 7 тис. тон і довжиною до 130 м.

90,25% акцій Чорноморського суднобудівельного заводу володіє Херсонський суднобудівельний завод (Херсон).

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар