Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд поновив екс-губернатора Кіровоградщини на посаді

0 14

Кіровоградський окружний адміністративний суд поновив Василя Моцного на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації сьогодні, 27 жовтня.

Про це «Кировоград.proUA.com» повідомило джерело в ОДА.

За словами джерела, у постанові суду, зокрема, вказано: «Адміністративний позов задовольнити в повному обсязі. Визнати протиправним Указ Президента від 27 червня 2009 року № 496/2009 «Про звільнення В.Моцного з посади голови Кіровоградської обласної державної адміністрації».

Крім того, суд постановив «поновити Моцного Василя Кузьмовича на посаді голови Кіровоградської обласної державної адміністрації».

Також у постанові зазначено, що постанову в частині поновлення Василя Моцного на посаді голови Кіровоградської ОДА необхідно «звернути до негайного виконання».

Постанова може бути оскаржена у десятиденний термін у Дніпропетровському апеляційному суді.

Нагадаємо, Президент Віктор Ющенко 27 червня звільнив Василя Моцного з посади голови Кіровоградської облдержадміністрації.

Моцний оскаржив своє звільнення у суді.

18 вересня Президент призначив головою Кіровоградської ОДА Володимира Мовчана.

Джерело:

proUA

Залиште коментар