Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд поки що залишив Вакараша на посаді губернатора Київщини

0 12

Київський окружний адміністративний суд скасував свою ухвалу про зупинення указу Президента, яким глава держави призначив Віктора Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації. Про це сьогодні на брифінгу заявила заступник глави Секретаріату Президента Марина Ставнійчук, передає кореспондент «proUA».

«На сьогоднішній день немає жодного рішення Київського окружного адміністративного суду, який би зупиняв указ Президента про призначення Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації», – сказала Ставнійчук.

При цьому вона пояснила, що вищезазначений суд дійсно призупиняв указ Президента, однак вчора Секретаріат звернувся з клопотанням до суду і суд вирішив скасувати своє попереднє рішення.

«Вчора суддя розглянув клопотання Секретаріату Президента і ухвалив ухвалу, якою скасував заходи забезпечення адміністративного позову у цій справі», – заявила Ставнійчук.

Водночас вона додала, що наступне засідання у справі призначене на перше жовтня.

Нагадаємо, 17 вересня Президент України Віктор Ющенко призначив Віктора Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації.

Джерело:

proUA

Залиште коментар