Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд подвоїв справу проти Ю.Луценка

0 17

Печерський районний суд Києва виділив в окреме провадження кримінальну справу за обвинуваченням колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, а також підсудних Володимира Тарасенка та Олега Павленова в незаконній організації стеження в межах розслідування кримінальної справи про отруєння колишнього Президента Віктора Ющенка.

Таке рішення суд прийняв сьогодні на засіданні.

Таким чином, суд продовжить розгляд кримінальної справи Луценка за іншими епізодами у четвер, а за цим епізодом продовжиться розгляд після одужання Павленова і Тарасенка.

Адвокат Луценка Ігор Фомін назвав законним таке рішення.

Нагадаємо, ГПУ порушила справу проти Луценка у листопаді 2010 року. З 26 грудня екс-міністр перебуває під вартою. ГПУ пред’явила йому низку звинувачень, зокрема в незаконній організації стеження в межах розслідування справи про отруєння Ющенка в 2004 році.

Зі слів першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна, для того, щоб зняти будь-які питання з приводу отруєння, екс-Президенту необхідно здати кров для повторного аналізу. У листопаді 2011 року ГПУ звинуватила Ющенка в затягуванні з повторною здачею крові.

Теги:

справа Ю.Луценка

Залиште коментар